Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


Конспект НСД по пізнавальному розвитку з використанням ІКТ з дітьми від 2 до 3 років «Іграшкова історія»





Скачати 4.03 Kb.
Дата конвертації 06.10.2018
Розмір 4.03 Kb.
Тип Іграшки. Конспекти занять, НОД

Світлана Фомічова
Конспект НСД по пізнавальному розвитку з використанням ІКТ з дітьми від 2 до 3 років «Іграшкова історія»

КОНСПЕКТ

Безперервної освітньої діяльності

з дітьми у віці від 2 до 3 років

Тема: «Іграшкова історія»

Використовувані освітні технології:

• здоров'язберігаючих (пальчикова гімнастика, гімнастика для очей)

технологія співпраці

• інформаційно-комунікативні технології (слайд-шоу)

• ігрові технології

Мета: Формування поняття «великий, маленький».

завдання:

освітні:

• Формувати вміння розрізняти предмети за величиною, відображати в мові результати порівняння;

Розвивати зорову увагу, загальну і ручну моторику;

• Закріплювати вміння знаходити зображення по силуету.

виховні:

• Активізувати пізнавальні процеси

• Виховувати допитливість.

Розвиваючі:

Розвивати потребу в мовному спілкуванні, вміння точно виражати свою думку

Обладнання: комп'ютер, мультимедіа, іграшки-матрьошки (велика і маленька, кошики (велика і маленька, кубики різних кольорів і розмірів, дидактична гра «Іграшки їдуть на поїзді».

Попередня робота:

Розгляд з дітьми матрьошок великого і маленького розмірів, промовляння слів «велика матрьошка», «маленька матрьошка».

Тривалість: 10 хвилин.

План заняття:

1. Організаційний момент (пальчикова гімнастика).

2. Основна частина (розглядання матрьошок, рухлива гра, конструювання з кубиків).

3. Заключна частина (показ слайдів). Рефлексія.

Хід заняття:

1. Організаційний момент.

вихователь:

Всі зібралися? Всі здорові?

Бігати і гратися готові?

Ну, тоді підтягнися.

Чи не зівай і не лінуйся!

До нас сьогодні в гості прийшли матрьошки. Давайте з ними пограємо.

У ліс кошик я беру

І гриби в неї кладу.

Дайте великий матрьошці велику корзину. А маленькой- маленьку. Велика матрьошка знайшла багато грибів, а маленька - один гриб. Покладіть в корзину великий матрьошки багато грибів, покладіть в кошик маленької матрьошки один гриб. (Діти виконують завдання.)

2. Основна частина.

вихователь:

Йшли подружки по доріжці,

Було їх немножечко-

Дві Мотрони, три Матрьошки

І одна матрешечка.

(В. Д. Берестов)

Чим ці матрьошки відрізняються один від одного? (Відповіді дітей.) Покажіть найбільшу матрьошку, найменшу. Давайте для великої матрьошки побудуємо доріжку з великих червоних кубиків, а для маленької - з маленьких червоних кубиків. (Діти виконують завдання). Йшли матрьошки, йшли і прийшли в ліс. А на галявині росли гриби. Вирішили матрьошки зібрати гриби. Взяли кошики. Давайте покажемо, які кошики взяли матрьошки.

3. Заключна частина. Рефлексія.

Вихователь: До нас на поїзді їдуть ще іграшки. (Показ слайда) Подивіться, які іграшки їдуть в цьому вагоні? Знайдіть всі пірамідки. Покажіть велику пірамідку, покажіть маленьку. (Так само про інші іграшки).

Вихователь: Відпочили матрьошки, і пішли танцювати.

Прикріплені файли:

prezentacija-microsoft-office-powerpoint_4cusk.pptx | 2626,38 КБ | Завантажено: 21