Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


Урок на тему "Ғұндар"





Скачати 14.76 Kb.
Дата конвертації 12.02.2018
Розмір 14.76 Kb.

Історія Казахстану

Тема уроку: Казахстан під егідою сталінізму - трагедія народу
Мета уроку: Визначення сталінізму, злочин обернувся трагедією
для казахського народу.
Завдання уроку:
- На основі історичного матеріалу довести антічеловескую спрямованість
- При вивчень нового матеріалу формувати навички, вміти оцінити трагедію
народу.
- Витягти історичні «Білі плями». Виховати почуття співпереживання.
Обладнання: Карта історій Казахстану, таблиці і схеми.
тип уроку: Урок повідомлення нових знань.
Хід уроку:
- Визначити питання самостійного вивчення і оцінки трагедії
Організаційний момент:
- Визначення мети і завдання уроку. / Триєдина мета уроку /


Діяльність нашого Президента і Уряду Республіки Казахстан полягає в тому, що по реабілітацій жертв політичних репресій - акт покаяння держави перед казахським народом, визнання, що сталінізм став для нашого народу тиранією і глибокої трагедією. Сьогоднішній наш урок ми побудуємо за принципом самостійного досягнення істини шляхом підбору матеріалу з додаткових матеріалів з певного кола питань, його аналізу і порівняння. Ми на уроці повинні дати оцінку нашого покоління на
«Білих плям» як назвали наші історики.


Зупинюся 1. На сталінізм - трагедій народу.
2. Репресій
3. Депортації народів.
4. Системи ГУЛАГу: Карлаг, Степлаг; Алжир і.т.д
5. Кодекс тиранів
6. Про реабілітацій
Масові репресії, терор, депортація цілих народів були невід'ємною частиною тієї радянської системи. 30 рр. XX століття стали піком репресії.


допомога аудиторій:
- Хто був підданий репресіям в 20 - 30-ті роки?
- Хто склав більшу частину репресованих?
- чому 30 - роки іноді називають «бенкетом під час чуми»?
- Чому? Опір і навіть підозра жорстоко каралося?
- Хто входив до складу керівництво країни?
- Про долю репресованих що можна сказати?


Підведення і коментування перебігу подій узагальнюючи сказонное уч- ся.


Які історичні уроки можна витягти з сталінізму? Проіденний шлях - це наше спільне минуле, з його перемогами і поразками, радощами і трагедіями. Тому з репресії, департаціі ми повинні винести уроки. Президент
Н.А Назарбаєв назвав їх «чорними уроками тоталітаризму» ...
Ми повинні усвідомити до кінця антилюдську порочність тоталітаризму в цілому. За ним стоїть трагедія мільйонів. Ми повинні зрозуміти який історичний вибір припав на наш народ з вини режиму. На початку минулого століття представниками «Алашорди» запропонована програма, багато з якої ми здійснили тільки сьогодні. Було втрачено шанс створити на територій Казахстану демократична держава ще в першій чверті XX століття.
Пам'ять про минуле нам потрібна для того, щоб уникнути повторення помилок.


Коментування і виставлення оцінок
Будинок. завдання





Підготував урок вчитель історій Барсаев Аіткалі Рахманбердіновіч


Східно-казахстанська область
Жарминський район
с. Шуак
КГУ «Жармінскій коледж № 1»








Щоб завантажити матеріал, введіть свій E-mail, вкажіть, хто Ви, і натисніть кнопку

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся отримувати від нас E-mail-розсилку

Якщо скачування матеріалу не почалося, натисніть ще раз "Завантажити матеріал".

Завантаження матеріалу почнеться через 60 сек.
А поки Ви очікуєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти "Професіонал-Р"
(Ліцензія на здійснення освітньої діяльності
№3715 від 13.11.2013).
Отримати доступ
дізнатись детальніше
  • Історія

опис:

Білімділік: Ғұн таріхина тоқтала отирип, мемлекеттік құрлими мен олардиң жаулап алу соғистари кезіндегі Мөде мен Аттіланиң ерлігі, қаһармандиғи, ақилдилиғи мен алғирлиғи турали түсінік беру.

Дамитушилиқ: Сабақта оқушилармен өздік жұмистар жүргізе отирип, қоритинди жасай білуге ​​үйрету және Ойла қабілеттерін жетілдіре түсу.
Тәрбіелік: Ғұндардиң және олардиң патшаси Аттіланиң ерлігін Баяндай отирип, оқушилардиң елінің патріоти болуға тәрбіелеу.